TAVSİYE ETTİĞİM KONULAR

Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Bursa Gezi Rehberi

  Evliyaları , Türbeleri,Külliyeleri,Hanları,Yüzyıllık Evleri,Tarihi Kapalı çarşısı,Teleferiği,Tarihi Camileri, Mimari Yapıları,600 Yıllık Çınarları, Tarihi Çarşılı Irgandı Köprüsü,Tarihi Evleri,Kaplıcaları,Çinisi, İpeği,Havlusu,Kestane Şekeri,İskender Kebabı, ,Mudanya’sı,Trilye’si,Cumalıkızık’ı,Misi’si ve Uludağ’ı ile Bursa’yı ziyaret etmeniz için bir çok neden bulunmaktadır.

 • Çanakkale Şehitliği ve Gelibolu Gezi Rehberi

  Güzel Türkiye’mizin hemen her yerinde gezilecek,görülecek ve ibret alınacak nice harika beldeler var. Atalarımızın , bu vatana hizmetlerini anlamaya çalışmak elbette ki biz torunları için çok önemlidir.Bu vatan topraklarında , bu gün özgürce yaşamamızı onlara borçluyuz. Geçmişimizi ve büyüklerimizi anlamamızı sağlayacak en önemli yerlerden biri de Çanakkale Şehitliğidir.

 • Küsmek

  Yine sıkıntılı bir gece, yine evin içinde sessizlik. Ali yalnız başına evin içinde dolaşmaya başladı. Önce biricik kızının odasına girdi. Yerde ki oyuncaklarına baktı. Yatağının üzerindeki yastığını alıp kokladı.Kızının kokusunu içine çekti.Daha sonra,oturma odasına geçti ve koltuğa oturup düşünmeye başladı. Eşi ile yaşadığı kaçıncı kırgınlık kaçıncı küslüktü. Artık bu küs kalmaları haftalarca sürebiliyordu. Aynı evin içinde iki yabancı gibiydiler.

 • Bu Çocukların Suçu Ne?

  Ahmet henüz 8 yaşın da idi.O akşam Annesi ve kız kardeşi ile birlikte yemeklerini erkenden yediler.Babası yine bu akşamda onlarla birlikte yemekte yoktu.Ahmet Annesine sorduğunda,her zamanki cevabı almıştı’’ Gelir yavrum iştedir.İşleri uzadı herhalde.Hadi sen yemeğini bitir ve doğru ödevinin başına git’’.Ahmet yemekten sonra odasına çekilip ödevlerini yapmaya koyuldu.Bitirince de hemen pijamalarını giyip yattı.

 • Güler Yüz Tatlı Dil

  Güler yüz ve tatli dilli olan insanlar , çevresine ışık ve güzellik saçarken,asık suratlı karşısındakine ufacık gülümsemeyi , selamlaşmayı bile çok gören insanların ise çevresine karanlık ve olumsuzluk yaydığına her zaman inanmışımdır.

 • Maddi Borçlardan Kurtulmanın Yolları

  İş ve özel hayatımız da;iş bitirici , objektif , bilgi düzeyi yüksek, istekli, iletişimi kuvvetli insan olalım ama ne olur bunlardan daha fazla doğrucu ve dürüst bir insan olmaya gayret edelim,aradığımız elemanlarda da ahlaki yetkinliğe diğerlerinden daha çok önem verelim. Benim çalışanım hem işini iyi bilen, mesleğinin gerektirdiği sorumlulukları en iyi biçimde yerine getiren ama bunlardan daha fazla ahlaki donanımı yüksek, doğruluğa dürüstlüğe önem veren bir çalışan olmalı.

16 Mart 2012 Cuma

GEL VATANDAŞ SİMİDE GEL SİMİDEEEEE | 4 yorum:

DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN  EY AHALİ 
PAZARTESİ SABAHI 
ERKOÇ'TAN 
İSTANBUL SİMİT FIRININDAN GETİRİLECEK 
 SIMSICAK 
SİMİTLER VAAAR 
BİTMEDİ

DİL PEYNİRİ VAAAR 


ZEYTİN VAAAR VE TABİ Kİ YANINDA SICACIK DA ÇAY VAAAR İşyerimde beraber çalıştığımız arkadaşlarım durumu anladı da,beni dışardan okuyan arkadaşlarım eminim şimdi ERKOÇ ne diyor böyle diyordur. 
Anlatayım. 
Çalıştığım departman da ,her haftanın bir günü muhakkak departman müdürümüz bizlere simit getirtir.Haftanın diğer günleride (her gün olmamakla birlikte) zaman zaman bizler üstleniriz bu görevi.
Bursa'da, İstanbul simit fırını isminde bir simitçimiz var.Simitleri gerçekten güzel oluyor. 
İşte bende bu işi pazartesi üstleneyim dedim.


Sabah sıcacık simitler gelir gelmez,hurraaa hepimiz simitlerin başına üşüşürüz.
Yaklaşık 30 arkadaş,profesyonel iş yaşamının koşuşturmaları,stresleri,ya sabırları başlamadan önce, coşku ile hep birlikte kahvaltımızı yapar ve bizi özleyen, bizi bekleyen kağıtlarımızın,raporlarımızın,hesaplarımızın başına döneriz.


Bloğuma misafir olup bu yazımı okuyan arkadaşlarım; Pazartesi günü sizde bir simit yerseniz ERKOÇ'u hatırlayın olurmu? 
Yediğiniz simitteki, susam taneleri sayısı kadar, güzellikler ile karşılaşın İNŞALLAH


Çınnnnn : Görmemişin bloğu olmuş,bloğunda yiyeceği simidi bile duyurmuş diyerek kulağımı çınlatan arkadaşım.Sobeledim seni.
Farketmedim zannetme...
Ne yapayım içimden geldi yazdım işte.
Selam ve Sevgi İle 

Şahan Gökbakar -  ( Taze Simit )
 YORUMLARINIZI DÜŞÜNCELERİNİZİ GÖNDERMENİZ BENİ ÇOK MOTİVE EDİYOR
1 - Aşağıdaki Yorum Gönder adımında ;Yorumumuzu yazıp, Profil Seçi tıklıyoruz.  2 - Profil Seç'te Adı/Url kısmına gelip adımızı veya rumuzumuzu yazıyoruz ve varsa web adresimizi yazıyoruz(yoksa boş bırakıyoruz) ve Yayınla diyoruz.
3 - Adımızı yazmak istemiyorsak;Profil Seç kısmından Anonim'i tıklayıp,Yayınla diyoruz.

      
ERKOÇ


4 yorum:

 1. kahvaltı için cok tesekkür ederiz levent bey

  YanıtlaSil
 2. Ben Teşekkür Ediyorum.
  Afiyet olsun.
  Hepimize Hayırlı Mutlu haftalar olsun İNŞALLAH

  YanıtlaSil
 3. Simiti yiyenlerin bol şansları her daim devam etsin dileği ile hayırlı günleriniz olsun

  YanıtlaSil
 4. Roulette-wheel choice is a regularly used method in genetic and evolutionary algorithms or in modeling of advanced networks. Existing routines select certainly one of N individuals utilizing search algorithms of O or O(log) complexity. We current a simple roulette-wheel choice algorithm, which generally has O complexity and is predicated on stochastic acceptance instead of looking. We also talk about a hybrid model, 카지노 which could be suitable for highly heterogeneous weight distributions, found, for instance, in some models of advanced networks. With minor modifications, the algorithm might also be used for sampling with fitness cut-off at a certain worth or for sampling with out substitute.

  YanıtlaSil