TAVSİYE ETTİĞİM KONULAR

Blogger Tips and TricksLatest Tips For BloggersBlogger Tricks
 • Bursa Gezi Rehberi

  Evliyaları , Türbeleri,Külliyeleri,Hanları,Yüzyıllık Evleri,Tarihi Kapalı çarşısı,Teleferiği,Tarihi Camileri, Mimari Yapıları,600 Yıllık Çınarları, Tarihi Çarşılı Irgandı Köprüsü,Tarihi Evleri,Kaplıcaları,Çinisi, İpeği,Havlusu,Kestane Şekeri,İskender Kebabı, ,Mudanya’sı,Trilye’si,Cumalıkızık’ı,Misi’si ve Uludağ’ı ile Bursa’yı ziyaret etmeniz için bir çok neden bulunmaktadır.

 • Çanakkale Şehitliği ve Gelibolu Gezi Rehberi

  Güzel Türkiye’mizin hemen her yerinde gezilecek,görülecek ve ibret alınacak nice harika beldeler var. Atalarımızın , bu vatana hizmetlerini anlamaya çalışmak elbette ki biz torunları için çok önemlidir.Bu vatan topraklarında , bu gün özgürce yaşamamızı onlara borçluyuz. Geçmişimizi ve büyüklerimizi anlamamızı sağlayacak en önemli yerlerden biri de Çanakkale Şehitliğidir.

 • Küsmek

  Yine sıkıntılı bir gece, yine evin içinde sessizlik. Ali yalnız başına evin içinde dolaşmaya başladı. Önce biricik kızının odasına girdi. Yerde ki oyuncaklarına baktı. Yatağının üzerindeki yastığını alıp kokladı.Kızının kokusunu içine çekti.Daha sonra,oturma odasına geçti ve koltuğa oturup düşünmeye başladı. Eşi ile yaşadığı kaçıncı kırgınlık kaçıncı küslüktü. Artık bu küs kalmaları haftalarca sürebiliyordu. Aynı evin içinde iki yabancı gibiydiler.

 • Bu Çocukların Suçu Ne?

  Ahmet henüz 8 yaşın da idi.O akşam Annesi ve kız kardeşi ile birlikte yemeklerini erkenden yediler.Babası yine bu akşamda onlarla birlikte yemekte yoktu.Ahmet Annesine sorduğunda,her zamanki cevabı almıştı’’ Gelir yavrum iştedir.İşleri uzadı herhalde.Hadi sen yemeğini bitir ve doğru ödevinin başına git’’.Ahmet yemekten sonra odasına çekilip ödevlerini yapmaya koyuldu.Bitirince de hemen pijamalarını giyip yattı.

 • Güler Yüz Tatlı Dil

  Güler yüz ve tatli dilli olan insanlar , çevresine ışık ve güzellik saçarken,asık suratlı karşısındakine ufacık gülümsemeyi , selamlaşmayı bile çok gören insanların ise çevresine karanlık ve olumsuzluk yaydığına her zaman inanmışımdır.

 • Maddi Borçlardan Kurtulmanın Yolları

  İş ve özel hayatımız da;iş bitirici , objektif , bilgi düzeyi yüksek, istekli, iletişimi kuvvetli insan olalım ama ne olur bunlardan daha fazla doğrucu ve dürüst bir insan olmaya gayret edelim,aradığımız elemanlarda da ahlaki yetkinliğe diğerlerinden daha çok önem verelim. Benim çalışanım hem işini iyi bilen, mesleğinin gerektirdiği sorumlulukları en iyi biçimde yerine getiren ama bunlardan daha fazla ahlaki donanımı yüksek, doğruluğa dürüstlüğe önem veren bir çalışan olmalı.

1 Mayıs 2012 Salı

KANSER BİZE YETİŞMEDEN YÜRÜMEYE VARMISIN? | 2 yorum:
6 Mayıs'ta LÖSEV ile birlikte farklı bir pazar yaşamaya ne dersin? 
Kanser Bize Yetişmeden Yürümeye Varmısın 
Sloganı ile Yürümeye çıkılacak bu özel gün de 
LÖSEV İle Birlikte Olup Hem Sağlığınız İçin Yürüyüş 
Hem de LÖSEV Destekçisi Olurmusun?
(Beyaz Giymeyi Unutma)

Hep birlikte kansere karşı yürümek için 4. Geleneksel Sağlıklı Yaşam Yürüyüşüne katılalım.
Lösev, sporun sağlığa olan önemli etkisini vurgulamak , kamuoyunda kansere karşı farkındalık yaratmak ve destekçileriyle birlikte sportif bir etkinlikte bulunmak amacıyla 4 yıldır ''Sağlıklı Yaşam Yürüyüşlerini'' hayata geçiriyor.
 6 Mayıs günü Lösev destekçi firma temsilcileri, sivil toplum temsilcileri, üniversite gönüllüleri, kardeş okullar ve basın mensupları ile el ele sağlıklı bir yaşam için yürüyecek...
Lösev stantlarında lösemili çocukların annelerinin yaptığı el ürünleri ve sağlıklı yaşam müjdesi veren çocukların kahkahaları etkinliğin en güzel kenar süsleri olacak...
Bu anlamlı yürüyüşe katılmak isteyenler için ayrıntılı bilgiler;


Bursa
6 Mayıs Pazar • Saat :10.00
Buluşma noktası: BOTANİK PARK - Soğanlı Girişi
İletişim İçin (0 224 233 33 36 - 0530 301 01 31)


Ankara
 6 Mayıs Pazar • Saat :10.30
Buluşma noktası: Eymir TRT Girişi (LÖSEV tabelalarını takip ediniz)
Ücretsiz servislerimizden yararlanmak isteyen katılımcılarımızın en geç 3 Mayıs’a kadar•
LÖSEV Halkla İlişkiler Departmanı ile iletişime geçmesini rica ediyoruz.
(0312 447 06 60 - 0532 723 04 44)


 İstanbul
6 Mayıs Pazar • Saat :11.00
Buluşma noktası: Caddebostan Sahil (Migros Yanı) - Kadıköy İstanbul
İletişim İçin (0 216 359 85 85 - 0 530 936 33 22)


İzmir
6 Mayıs Pazar • Saat :10.00
Buluşma noktası: Ege Üniversitesi Kampüsü Yeşil Köşk Önü
 İletişim İçin (0 216 359 85 85 - 0 530 936 33 22)

 YORUMLARINIZI DÜŞÜNCELERİNİZİ GÖNDERMENİZ BENİ ÇOK MOTİVE EDİYOR
1 - Aşağıdaki Yorum Gönder adımında ;Yorumumuzu yazıp, Profil Seçi tıklıyoruz.  2 - Profil Seç'te Adı/Url kısmına gelip adımızı veya rumuzumuzu yazıyoruz ve varsa web adresimizi yazıyoruz(yoksa boş bırakıyoruz) ve Yayınla diyoruz.
3 - Adımızı yazmak istemiyorsak;Profil Seç kısmından Anonim'i tıklayıp,Yayınla diyoruz.

      
ERKOÇ2 yorum:

 1. Öylesine acımasız bir hastalık ki bu illet.Onun için her bireyin elinden geleni yapması sağlıklı olmamız adına çok önemli.Kayınbiraderimi kaptırdık şimdi de pencesine :( Yakaladı bırakmaya da niyeti yok.Allah'ım her nerede bu illete yakalanmışlar varsa acil şifalar versin canlarını acıtmasın.Bizleri de korusun ,muhafaza eylesin .

  YanıtlaSil
 2. Sevgili Vişnap
  Gerçekten zor bir durum.Kendi için ailesi için sizler için hele varsa çocukları için.Dualarıma kayınbiraderinize kattım.
  Yeterki en başta iman kuvvetini,inancını hiç kaybetmesin.Sevenleri için bu illeti yeneceğine inansın ve hiç tanımadığı,bugüne kadar hiç görüşmediği insanların onun iyileşmesi için dua ettiğini bilsin.

  YanıtlaSil